Hakkımızda

Misyon

Kaliteyi her hususta ön plana alarak ve toplam kalitenin sürekli ilerlemesini sağlamak; çevre ve toplumun refahı için sosyal projeler üreterek, ürettiğimiz değerleri çalışanlarımız ve toplumla paylaşmak; müşterilerimizin talep ve beklentilerini en uygun koşullarda karşılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyon

Değerlerimize sahip çıkarak öncü ve rekabetçi bir kuruluş olmak.
Değerlerimiz: Güvenilirlik, müşteri odaklılık, hız ve esneklik, ekip çalışması, sosyal sorumluluk.

Palmiye Dokuma Tekstil
Hakkında

Firmamız, 2004 yılında kurulmuş olup 2008 yılında iplik büküm, 2011 yılında kumaş dokuma üretmek amacıyla 26.000 m2 alanda ileri teknoloji makine parkı, genç, disiplinli ve yenilikçi anlayışlı kadrosuyla müşteri odaklı büyüyen bir firmadır. Bay ve bayan dış giyimden oluşan farklı ürün yelpazesiyle yıllık 8.300.000 m2 kumaş dokuma, 6.000.000 kg büküm, katlama kapasitesi ile pazara yüksek kalitede ürün ve servisler sunmaktadır.

Palmiye Dokuma İplik, üretiminin yüzde 90’ını ihraç ederken, yüzde 10’luk kısmı ile de iç pazarın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İhraç ürünlerinin yüzde 70’lik bir kısmı ise Avrupa Birliği (AB) ülkelerine yapılmaktadır. Palmiye Dokuma İplik 170’e yakın personeliyle üretim gerçekleştirmektedir.

about-us1.jpg
about-us1.jpg